TMK107BBJ475KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107BBJ475KA-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK107BBJ475KA-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 25V X5R 0603
Podatkovni listi: 1.TMK107BBJ475KA-T.pdf2.TMK107BBJ475KA-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMK107BBJ475KA-T
Številka dela TMK107BBJ475KA-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 4.7UF 25V X5R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 628584 pcs Podatkovni list 1.TMK107BBJ475KA-T.pdf2.TMK107BBJ475KA-T.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 587-4321-6
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 4.7µF