TMK107BJ224MA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107BJ224MA-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK107BJ224MA-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 25V X5R 0603
Podatkovni listi: 1.TMK107BJ224MA-T.pdf2.TMK107BJ224MA-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMK107BJ224MA-T
Številka dela TMK107BJ224MA-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.22UF 25V X5R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3278353 pcs Podatkovni list 1.TMK107BJ224MA-T.pdf2.TMK107BJ224MA-T.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena CE TMK107 BJ224MA-T
TMK107BJ224MAT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije SMPS Filtering