TMK212B7683KD-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK212B7683KD-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK212B7683KD-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 25V X7R 0805
Podatkovni listi: TMK212B7683KD-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMK212B7683KD-T
Številka dela TMK212B7683KD-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.068UF 25V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2160932 pcs Podatkovni list TMK212B7683KD-T.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena CE TMK212 B7683KD-T
TMK212B7683KDT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.068µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.068µF