TMK212BBJ475MGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK212BBJ475MGHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK212BBJ475MGHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805
Podatkovni listi: 1.TMK212BBJ475MGHT.pdf2.TMK212BBJ475MGHT.pdf3.TMK212BBJ475MGHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMK212BBJ475MGHT
Številka dela TMK212BBJ475MGHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena CE TMK212BBJ475MGHT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Ultra Low ESR
Stopnja napak - natančen opis 4.7µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije Automotive, SMPS Filtering