TMK316BJ475MD-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK316BJ475MD-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK316BJ475MD-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206
Podatkovni listi: 1.TMK316BJ475MD-T.pdf2.TMK316BJ475MD-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMK316BJ475MD-T
Številka dela TMK316BJ475MD-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 727531 pcs Podatkovni list 1.TMK316BJ475MD-T.pdf2.TMK316BJ475MD-T.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CE TMK316 BJ475MD-T
CE TMK316BJ475MD-T
TMK316BJ475MDT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 4.7µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 4.7µF