TMK316F106ZL-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK316F106ZL-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK316F106ZL-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 10UF 25V Y5V 1206
Podatkovni listi: 1.TMK316F106ZL-T.pdf2.TMK316F106ZL-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TMK316F106ZL-T
Številka dela TMK316F106ZL-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 10UF 25V Y5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5743 pcs Podatkovni list 1.TMK316F106ZL-T.pdf2.TMK316F106ZL-T.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 587-1353-1
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 10µF