TMK325B7106MM-TD
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK325B7106MM-TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK325B7106MM-TD
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Podatkovni listi: TMK325B7106MM-TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMK325B7106MM-TD
Številka dela TMK325B7106MM-TD Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 10UF 25V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101931 pcs Podatkovni list TMK325B7106MM-TD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 587-2600-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 10µF