TP050F103Z-B-B
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TP050F103Z-B-B
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 10000PF 25V Y5V AXIAL
Podatkovni listi: 1.TP050F103Z-B-B.pdf2.TP050F103Z-B-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TP050F103Z-B-B
Številka dela TP050F103Z-B-B Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 10000PF 25V Y5V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2039940 pcs Podatkovni list 1.TP050F103Z-B-B.pdf2.TP050F103Z-B-B.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Druga imena RH TP050 F103Z-B-B
TP050F103ZBB
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10000pF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) Axial Zmogljivost 10000pF