TVS042CG0R2AC-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TVS042CG0R2AC-W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVS042CG0R2AC-W
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.2PF 25V C0G/NP0 01005
Podatkovni listi: TVS042CG0R2AC-W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS042CG0R2AC-W
Številka dela TVS042CG0R2AC-W Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.2PF 25V C0G/NP0 01005 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 729535 pcs Podatkovni list TVS042CG0R2AC-W.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.05pF
Debelina (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija V
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 01005 (0402 Metric) Druga imena RV TVS042 CG0R2AC-W
TVS042CG0R2ACW
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.2pF ±0.05pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
Zmogljivost 0.2pF Aplikacije General Purpose