UMJ107AB7102MAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMJ107AB7102MAHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMJ107AB7102MAHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.UMJ107AB7102MAHT.pdf2.UMJ107AB7102MAHT.pdf3.UMJ107AB7102MAHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMJ107AB7102MAHT
Številka dela UMJ107AB7102MAHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 1000PF 50V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena CE UMJ107AB7102MAHT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 1000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive