UMK063B7151MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK063B7151MP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMK063B7151MP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 150PF 50V X7R 0201
Podatkovni listi: UMK063B7151MP-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMK063B7151MP-F
Številka dela UMK063B7151MP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 150PF 50V X7R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4743492 pcs Podatkovni list UMK063B7151MP-F.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.015" (0.39mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena RM UMK063 B7151MP-F
UMK063B7151MPF
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 150pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 150pF Aplikacije SMPS Filtering