UMK107ABJ105MAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK107ABJ105MAHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMK107ABJ105MAHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 1UF 50V X5R 0603
Podatkovni listi: 1.UMK107ABJ105MAHT.pdf2.UMK107ABJ105MAHT.pdf3.UMK107ABJ105MAHT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UMK107ABJ105MAHT
Številka dela UMK107ABJ105MAHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 1UF 50V X5R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 587-4958-2
CE UMK107ABJ105MAHT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije Automotive, SMPS Filtering