UMK107C7224KAHTE
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK107C7224KAHTE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMK107C7224KAHTE
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 50V X7S 0603
Podatkovni listi: 1.UMK107C7224KAHTE.pdf2.UMK107C7224KAHTE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UMK107C7224KAHTE
Številka dela UMK107C7224KAHTE Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.22UF 50V X7S 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1238632 pcs Podatkovni list 1.UMK107C7224KAHTE.pdf2.UMK107C7224KAHTE.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7S
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 587-4956-2
CE UMK107 C7224KAHTE
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije Automotive, SMPS Filtering