UMK212AB7105MD-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK212AB7105MD-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMK212AB7105MD-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 1UF 50V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.UMK212AB7105MD-T.pdf2.UMK212AB7105MD-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMK212AB7105MD-T
Številka dela UMK212AB7105MD-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 1UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 436539 pcs Podatkovni list 1.UMK212AB7105MD-T.pdf2.UMK212AB7105MD-T.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 587-6159-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Ultra Low ESR
Stopnja napak - natančen opis 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije SMPS Filtering