UMK212B7154KG-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK212B7154KG-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMK212B7154KG-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.15UF 50V X7R 0805
Podatkovni listi: UMK212B7154KG-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMK212B7154KG-T
Številka dela UMK212B7154KG-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.15UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1925334 pcs Podatkovni list UMK212B7154KG-T.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena CE UMK212 B7154KG-T
UMK212B7154KGT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.15µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.15µF