UMK325B7475MMHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK325B7475MMHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMK325B7475MMHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Podatkovni listi: 1.UMK325B7475MMHT.pdf2.UMK325B7475MMHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMK325B7475MMHT
Številka dela UMK325B7475MMHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 191669 pcs Podatkovni list 1.UMK325B7475MMHT.pdf2.UMK325B7475MMHT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 587-3528-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 4.7µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 4.7µF