UP050B151K-B-B
pregled izdelka
Številka dela: UP050B151K-B-B
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 150PF 50V AXIAL
Podatkovni listi: 1.UP050B151K-B-B.pdf2.UP050B151K-B-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050B151K-B-B
Številka dela UP050B151K-B-B Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 150PF 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3437082 pcs Podatkovni list 1.UP050B151K-B-B.pdf2.UP050B151K-B-B.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050 B151K-B-B
UP050B151KBB
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 150pF ±10% 50V Ceramic Capacitor B Axial Zmogljivost 150pF