UP050B181K-KFC
pregled izdelka
Številka dela: UP050B181K-KFC
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 180PF 50V AXIAL
Podatkovni listi: 1.UP050B181K-KFC.pdf2.UP050B181K-KFC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050B181K-KFC
Številka dela UP050B181K-KFC Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 180PF 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2935494 pcs Podatkovni list 1.UP050B181K-KFC.pdf2.UP050B181K-KFC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050 B181K-KFC
UP050B181KKFC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 180pF ±10% 50V Ceramic Capacitor B Axial Zmogljivost 180pF