UP050B681K-NAC
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP050B681K-NAC
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 680PF 50V AXIAL
Podatkovni listi: 1.UP050B681K-NAC.pdf2.UP050B681K-NAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050B681K-NAC
Številka dela UP050B681K-NAC Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 680PF 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2797014 pcs Podatkovni list 1.UP050B681K-NAC.pdf2.UP050B681K-NAC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050 B681K-NAC
UP050B681KNAC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 680pF ±10% 50V Ceramic Capacitor B Axial Zmogljivost 680pF