UP050B820K-KEC
pregled izdelka
Številka dela: UP050B820K-KEC
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 82PF 50V AXIAL
Podatkovni listi: 1.UP050B820K-KEC.pdf2.UP050B820K-KEC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050B820K-KEC
Številka dela UP050B820K-KEC Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 82PF 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3233622 pcs Podatkovni list 1.UP050B820K-KEC.pdf2.UP050B820K-KEC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050 B820K-KEC
UP050B820KKEC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 82pF ±10% 50V Ceramic Capacitor B Axial Zmogljivost 82pF