UP050CH1R2M-KEC
pregled izdelka
Številka dela: UP050CH1R2M-KEC
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 1.2PF 50V C0H AXIAL
Podatkovni listi: 1.UP050CH1R2M-KEC.pdf2.UP050CH1R2M-KEC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050CH1R2M-KEC
Številka dela UP050CH1R2M-KEC Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 1.2PF 50V C0H AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3154422 pcs Podatkovni list 1.UP050CH1R2M-KEC.pdf2.UP050CH1R2M-KEC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0H
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050CH1R2M-KEC
UP050CH1R2MKEC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.2pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0H Axial Zmogljivost 1.2pF