UP050CH3R3K-KFC
pregled izdelka
Številka dela: UP050CH3R3K-KFC
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 3.3PF 50V C0H AXIAL
Podatkovni listi: 1.UP050CH3R3K-KFC.pdf2.UP050CH3R3K-KFC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050CH3R3K-KFC
Številka dela UP050CH3R3K-KFC Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 3.3PF 50V C0H AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2915872 pcs Podatkovni list 1.UP050CH3R3K-KFC.pdf2.UP050CH3R3K-KFC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0H
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050CH3R3K-KFC
UP050CH3R3KKFC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 3.3pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0H Axial Zmogljivost 3.3pF