UP050RH160J-NAC
pregled izdelka
Številka dela: UP050RH160J-NAC
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 16PF 50V R2H AXIAL
Podatkovni listi: UP050RH160J-NAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050RH160J-NAC
Številka dela UP050RH160J-NAC Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 16PF 50V R2H AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2033362 pcs Podatkovni list UP050RH160J-NAC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient R2H
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050RH160J-NAC
UP050RH160JNAC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 16pF ±5% 50V Ceramic Capacitor R2H Axial Zmogljivost 16pF