UP050SL1R8M-KEC
pregled izdelka
Številka dela: UP050SL1R8M-KEC
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 1.8PF 50V SL AXIAL
Podatkovni listi: UP050SL1R8M-KEC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050SL1R8M-KEC
Številka dela UP050SL1R8M-KEC Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 1.8PF 50V SL AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2246942 pcs Podatkovni list UP050SL1R8M-KEC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050SL1R8M-KEC
UP050SL1R8MKEC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.8pF ±20% 50V Ceramic Capacitor SL Axial Zmogljivost 1.8pF