UP050SL3R9K-B-B
pregled izdelka
Številka dela: UP050SL3R9K-B-B
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 3.9PF 50V SL AXIAL
Podatkovni listi: UP050SL3R9K-B-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050SL3R9K-B-B
Številka dela UP050SL3R9K-B-B Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 3.9PF 50V SL AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2438602 pcs Podatkovni list UP050SL3R9K-B-B.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050SL3R9K-B-B
UP050SL3R9KBB
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 3.9pF ±10% 50V Ceramic Capacitor SL Axial Zmogljivost 3.9pF