UP050SL6R8K-NAC
pregled izdelka
Številka dela: UP050SL6R8K-NAC
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 6.8PF 50V SL AXIAL
Podatkovni listi: UP050SL6R8K-NAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050SL6R8K-NAC
Številka dela UP050SL6R8K-NAC Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 6.8PF 50V SL AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2238638 pcs Podatkovni list UP050SL6R8K-NAC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050SL6R8K-NAC
UP050SL6R8KNAC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 6.8pF ±10% 50V Ceramic Capacitor SL Axial Zmogljivost 6.8pF