UP050UJ2R2K-NAC
pregled izdelka
Številka dela: UP050UJ2R2K-NAC
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 2.2PF 50V U2J AXIAL
Podatkovni listi: UP050UJ2R2K-NAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050UJ2R2K-NAC
Številka dela UP050UJ2R2K-NAC Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 2.2PF 50V U2J AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2035848 pcs Podatkovni list UP050UJ2R2K-NAC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050UJ2R2K-NAC
UP050UJ2R2KNAC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 2.2pF ±10% 50V Ceramic Capacitor U2J Axial Zmogljivost 2.2pF