VR1005AAA180-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
VR1005AAA180-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VR1005AAA180-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka VARISTOR 18V 10A 0402
Podatkovni listi: VR1005AAA180-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VR1005AAA180-T
Številka dela VR1005AAA180-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis VARISTOR 18V 10A 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5954 pcs Podatkovni list VR1005AAA180-T.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 18V Napetost Varistorja (Min) 14.4V
Napetost Varistorja (Max) 21.6V Serija VR
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 587-1418-1
VR1005AAA180T
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 10V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija -
natančen opis 18V 10A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric) Tok - napetost 10A
Zmogljivost @ Pogostost 140pF @ 1kHz