0800MD-1-003
TalemaTalema
0800MD-1-003 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0800MD-1-003
Proizvajalec / znamka: Talema
Opis izdelka XFMR TOROIDAL MED GRADE 800VA
Podatkovni listi: 0800MD-1-003.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 693 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0800MD-1-003
Številka dela 0800MD-1-003 Proizvajalec Talema
Opis XFMR TOROIDAL MED GRADE 800VA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 693 pcs Podatkovni list 0800MD-1-003.pdf
Utež 14 lbs (6.4kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 120V, Series 240V
Napetost - primarna 100V, 120V, 200V, 240V Napetost - izolacija 5000Vrms
Tip Toroidal Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 165.00mm Dia x 72.00mm W Serija MD
Sekundarno navijanje (s) Single, Multiple Taps Primarno navijanje (i) Dual, Multiple Taps
Moč - maks 800 VA Druga imena 1295-1196
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Tok - izhod (maks.) Parallel 6.67A, Series 3.33A
Center Tapnite No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: INSERT STRIP SHEET 120 SECTION
Na zalogi: 9148 pcs
Prenesi: 0800954.pdf
RFQ
Proizvajalci: Dialight
Opis: LENS WHITE PANEL MOUNT THREADED
Na zalogi: 3995 pcs
Prenesi:
RFQ
0801 000 P2G0 270 JLF
0801 000 P2G0 270 JLF
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CAP CER 27PF P2G
Prenesi:
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: MARKER CARRIER
Prenesi: 0800967.pdf
0801 000 S3B0 221 K
0801 000 S3B0 221 K
Opis: CAP CER 220PF S3B
0801 000 P2G0 330 J
0801 000 P2G0 330 J
Opis: CAP CER 33PF P2G
Opis: CAP CER 33PF P2G
Opis: MARKER CARRIER
Opis: LABEL SHEET
Opis: CAP CER 27PF P2G
0800MD-1-004
0800MD-1-004
Proizvajalci: Talema
Opis: XFMR TOROIDAL 800VA THRM PROTCT
Na zalogi: 651 pcs
Prenesi: 0800MD-1-004.pdf
Proizvajalci: Dialight
Opis: LENS CLEAR PANEL MOUNT THREADED
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika