830A0066-03
TamuraTamura
Tamura
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 830A0066-03
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 22V 20W
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 830A0066-03
Številka dela 830A0066-03 Proizvajalec Tamura
Opis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 22V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5686 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 22VAC Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija - Serija 830A
Področje uporabe North America Moč (Watts) 20W
Izhodni priključek Screw Terminal Druga imena 830A0066-03B
MT7115
delovna temperatura - Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 5-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost - natančen opis 22VAC 900mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 900mA Dolžina kabla -