835AS12150
TamuraTamura
835AS12150 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 835AS12150
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Podatkovni listi: 835AS12150.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 835AS12150
Številka dela 835AS12150 Proizvajalec Tamura
Opis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4584 pcs Podatkovni list 835AS12150.pdf
Napetost - izhod 12VAC Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija 2.44" L x 2.44" W x 4.06" H (62.0mm x 62.0mm x 103.0mm) Serija 835AS
Področje uporabe North America Moč (Watts) 18W
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm Druga imena MT7120
delovna temperatura -10°C ~ 40°C Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost - natančen opis 12VAC 1.5A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 1.5A Dolžina kabla 72" (1.83m)
Odobritve cULus Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
83590
Proizvajalci: 3M
Opis: ROLOC DISC
Na zalogi: 61791 pcs
Prenesi: 83590.pdf
RFQ
83591
Proizvajalci: 3M
Opis: ROLOC DISC
Na zalogi: 70747 pcs
Prenesi: 83591.pdf
RFQ
835AS24050
835AS24050
Proizvajalci: Tamura
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Prenesi: 835AS24050.pdf
Proizvajalci: Tamura
Opis: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 16V 18W