F02P050S05L
TamuraTamura
F02P050S05L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F02P050S05L
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka SENSOR
Podatkovni listi: 1.F02P050S05L.pdf2.F02P050S05L.pdf3.F02P050S05L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
400 pcs
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F02P050S05L
Številka dela F02P050S05L Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10727 pcs Podatkovni list 1.F02P050S05L.pdf2.F02P050S05L.pdf3.F02P050S05L.pdf
Napetost - oskrba 5V Serija F02P
Tip senzorja Flux Gate, Closed Loop Občutljivost 12.5mV/A
Odzivni čas 0.3µs Polarizacija Bidirectional
Pakiranje - Paket / primer -
Izhod Ratiometric, Voltage Druga imena 9-F02P050S05LZY
MT7401
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število kanalov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Linearnost ±1% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 300kHz Za merjenje AC
natančen opis Current Sensor 50A 1 Channel Flux Gate, Closed Loop Bidirectional Tok - Supply (Max) 55mA
Trenutni - zaznavanje 50A Natančnost ±0.9%
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F02P025S05
F02P025S05
Proizvajalci: Tamura
Opis: SENSOR CURRENT FLUX GATE 25A AC
Na zalogi: 8721 pcs
Prenesi: F02P025S05.pdf
RFQ
F02B250V1AS
F02B250V1AS
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 1A 250VAC
Na zalogi: 12254 pcs
Prenesi: F02B250V1AS.pdf
RFQ
F02CT
F02CT
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-100V 10W