LA03P021S05
TamuraTamura
LA03P021S05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LA03P021S05
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka SENSOR
Podatkovni listi: 1.LA03P021S05.pdf2.LA03P021S05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LA03P021S05
Številka dela LA03P021S05 Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14158 pcs Podatkovni list 1.LA03P021S05.pdf2.LA03P021S05.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Serija LA03P
Tip senzorja Hall Effect, Open Loop Občutljivost 100mV/A
Odzivni čas 1µs Polarizacija Bidirectional
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Izhod Ratiometric, Voltage Druga imena 9-LA03P021S05ZY
MT7419
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Število kanalov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Linearnost ±1% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost DC ~ 300kHz Za merjenje AC/DC
natančen opis Current Sensor 21A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Tok - Supply (Max) 11mA
Trenutni - zaznavanje 21A Natančnost ±0.7%