OVS-15F-UC
TamuraTamura
Tamura
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OVS-15F-UC
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 96W
Podatkovni listi: OVS-15F-UC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije OVS-15F-UC
Številka dela OVS-15F-UC Proizvajalec Tamura
Opis AC/DC CONVERTER 15V 96W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4402 pcs Podatkovni list OVS-15F-UC.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.60" L x 4.88" W x 2.37" H (218.4mm x 124.0mm x 60.2mm)
Serija OVS-U Moč (Watts) 96W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 8A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 8A