PL2.5-28-130B
TamuraTamura
PL2.5-28-130B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PL2.5-28-130B
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE
Podatkovni listi: PL2.5-28-130B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PL2.5-28-130B
Številka dela PL2.5-28-130B Proizvajalec Tamura
Opis XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15239 pcs Podatkovni list PL2.5-28-130B.pdf
Utež - Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 14V, Series 28V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 3500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 41.28mm L x 36.37mm W Serija PL2.5-xx-130B
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 2.5 VA Druga imena MT3131
PL2.5-28
PL2.5-28(BOX)
PL2.5-28(BULK)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 28.60mm Tok - izhod (maks.) Parallel 180mA, Series 90mA
Center Tapnite No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PL20
PL20
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY SOCKET 20 POS PANEL MOUNT
Na zalogi: 14641 pcs
Prenesi:
RFQ
PL20-16-130B
PL20-16-130B
Proizvajalci: Tamura
Opis: XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Na zalogi: 10670 pcs
Prenesi: PL20-16-130B.pdf
RFQ
PL20-1
PL20-1
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN BNC PLUG STR 50 OHM SOLDER