S25P100D15Y
TamuraTamura
S25P100D15Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S25P100D15Y
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC
Podatkovni listi: S25P100D15Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S25P100D15Y
Številka dela S25P100D15Y Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6226 pcs Podatkovni list S25P100D15Y.pdf
Napetost - oskrba ±12 V ~ 15 V Serija S25PXXXD15Y
Tip senzorja Hall Effect, Closed Loop Občutljivost -
Odzivni čas 1µs Polarizacija Bidirectional
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Izhod Ratiometric, Current Druga imena 9-S25P100D15YZY
MT7358
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Linearnost ±0.15% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost DC ~ 100kHz Za merjenje AC/DC
natančen opis Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module Tok - Supply (Max) 16mA
Trenutni - zaznavanje 100A Natančnost ±0.5%
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S25K
S25K
Proizvajalci: GeneSiC Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 800V 25A DO203AA
Na zalogi: 18868 pcs
Prenesi: S25K.pdf
RFQ
S25P050D15X
S25P050D15X
Proizvajalci: Tamura
Opis: SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Na zalogi: 8800 pcs
Prenesi: S25P050D15X.pdf
RFQ
S25M
S25M
Opis: DIODE GEN PURP 1KV 25A DO203AA
Prenesi: S25M.pdf
S25Q
S25Q
Opis: DIODE GEN PURP 1.2KV 25A DO203AA
Prenesi: S25Q.pdf
S25J
S25J
Opis: DIODE GEN PURP 600V 25A DO203AA
Prenesi: S25J.pdf
S25MR
S25MR
Opis: DIODE GEN REV 1KV 25A DO203AA
Prenesi: S25MR.pdf
S25GR
S25GR
Opis: DIODE GEN REV 400V 25A DO203AA
Prenesi: S25GR.pdf
S25KR
S25KR
Opis: DIODE GEN REV 800V 25A DO203AA
Prenesi: S25KR.pdf
S25QR
S25QR
Opis: DIODE GEN REV 1.2KV 25A DO203AA
Prenesi: S25QR.pdf
S25P100D15X
S25P100D15X
Proizvajalci: Tamura
Opis: SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC
Prenesi: S25P100D15X.pdf
S25P150D15Y
S25P150D15Y
Opis: SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC
Prenesi: S25P150D15Y.pdf
S25JR
S25JR
Opis: DIODE GEN REV 600V 25A DO203AA
Prenesi: S25JR.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika