S26P200D15Y
TamuraTamura
S26P200D15Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S26P200D15Y
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC
Podatkovni listi: S26P200D15Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S26P200D15Y
Številka dela S26P200D15Y Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3075 pcs Podatkovni list S26P200D15Y.pdf
Napetost - oskrba ±12 V ~ 15 V Serija S26PXXXD15Y
Tip senzorja Hall Effect, Closed Loop Občutljivost -
Odzivni čas 1µs Polarizacija Bidirectional
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Izhod Ratiometric, Current Druga imena 9-S26P200D15YZY
MT7351
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Linearnost ±0.15% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost DC ~ 100kHz Za merjenje AC/DC
natančen opis Current Sensor 200A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module Tok - Supply (Max) 16mA
Trenutni - zaznavanje 200A Natančnost ±0.4%