S29S1T0D24ZJ
TamuraTamura
S29S1T0D24ZJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S29S1T0D24ZJ
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka SENSOR
Podatkovni listi: 1.S29S1T0D24ZJ.pdf2.S29S1T0D24ZJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S29S1T0D24ZJ
Številka dela S29S1T0D24ZJ Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1001 pcs Podatkovni list 1.S29S1T0D24ZJ.pdf2.S29S1T0D24ZJ.pdf
Napetost - oskrba ±15 V ~ 24 V Serija -
Tip senzorja Hall Effect, Closed Loop Občutljivost -
Odzivni čas 1µs Polarizacija Bidirectional
Pakiranje Bulk Paket / primer Module, Single Pass Through
Izhod Ratiometric, Current Druga imena 9-S29S1T0D24ZJZY
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 1
Tip montaže - Linearnost ±0.1%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost DC ~ 100kHz
Za merjenje AC/DC natančen opis Current Sensor 1000A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module, Single Pass Through
Tok - Supply (Max) 200mA Trenutni - zaznavanje 1000A
Natančnost ±0.1%