T1008-3R9G
TamuraTamura
Tamura
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T1008-3R9G
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 260MA 5.26 OHM
Podatkovni listi: T1008-3R9G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T1008-3R9G
Številka dela T1008-3R9G Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 3.9UH 260MA 5.26 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4090 pcs Podatkovni list T1008-3R9G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija T1008
Ocene - Q @ Frek 20 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 3.9µH Višina - sedež (maks.) 0.089" (2.25mm)
Frekvenca - Samozadostna 100MHz natančen opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 5.26 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 5.26 Ohm Max Trenutna ocena 260mA