T1210-2R2G
TamuraTamura
Tamura
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T1210-2R2G
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 270MA 3.8 OHM
Podatkovni listi: T1210-2R2G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T1210-2R2G
Številka dela T1210-2R2G Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 2.2UH 270MA 3.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4855 pcs Podatkovni list T1210-2R2G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija T1210
Ocene - Q @ Frek 45 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 170MHz natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 3.8 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max Trenutna ocena 270mA