T1210-56NG
TamuraTamura
Tamura
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T1210-56NG
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka FIXED IND 56NH 1A 100 MOHM SMD
Podatkovni listi: T1210-56NG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T1210-56NG
Številka dela T1210-56NG Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 56NH 1A 100 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5343 pcs Podatkovni list T1210-56NG.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija T1210
Ocene - Q @ Frek 60 @ 300MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz
Induktivnost 56nH Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.45GHz natančen opis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 100 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 1A