T1812-121J
TamuraTamura
Tamura
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T1812-121J
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka FIXED IND 120UH 135MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: T1812-121J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T1812-121J
Številka dela T1812-121J Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 120UH 135MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4414 pcs Podatkovni list T1812-121J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
Ščitenje Unshielded Serija T1812
Ocene - Q @ Frek 40 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 120µH Višina - sedež (maks.) 0.143" (3.63mm)
Frekvenca - Samozadostna 8.5MHz natančen opis 120µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Trenutna ocena 135mA