TS1608-680M
TamuraTamura
Tamura
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS1608-680M
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka FIXED IND 68UH 400MA 290 MOHM
Podatkovni listi: TS1608-680M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TS1608-680M
Številka dela TS1608-680M Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 68UH 400MA 290 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5973 pcs Podatkovni list TS1608-680M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ščitenje Shielded Serija TS1608
Ocene - Q @ Frek 40 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm)
Frekvenca - Samozadostna 15MHz natančen opis 68µH Shielded Inductor 400mA 290 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Trenutna ocena 400mA