PC30.09.0100A
TaoglasTaoglas
PC30.09.0100A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC30.09.0100A
Proizvajalec / znamka: Taoglas
Opis izdelka RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH
Podatkovni listi: PC30.09.0100A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PC30.09.0100A
Številka dela PC30.09.0100A Proizvajalec Taoglas
Opis RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12160 pcs Podatkovni list PC30.09.0100A.pdf
VSWR 2, 2.3, 0.5, 2.3, 2.2 Prekinitev Cable (100mm) - MMCX Male
Serija - Povratna izguba -18dB, -18dB, -12dB, -16dB, -12dB
Moč - maks 10W Pakiranje Bulk
Druga imena 931-1052
PC30090100A
Število pasov 5
Tip montaže Bracket Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Višina (maks.) 0.031" (0.80mm)
Gain 0.8dBi, -1dBi, 0dBi, 0.9dBi, 2dBi Frekvenčni razpon 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz
Skupina frekvenc Wide Band Frekvenca (sredina / pas) 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
Lastnosti - natančen opis 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz CLR, DCS, GSM, PCS, UMTS Flat Patch RF Antenna 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz 0.8dBi, -1dBi, 0dBi, 0.9dBi, 2dBi Cable (100mm) - MMCX Male Bracket Mount