AGA0.50NT50
TechflexTechflex
AGA0.50NT50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AGA0.50NT50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
Podatkovni listi: AGA0.50NT50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AGA0.50NT50
Številka dela AGA0.50NT50 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1104 pcs Podatkovni list AGA0.50NT50.pdf
Debelina stene 0.034" (0.87mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija Flex Glass® Acrylic
delovna temperatura -25°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Fiberglass, Acrylic Coated
Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks Zaščita tekočin Oil Resistant
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj 0.568" (14.43mm)
Premer - znotraj 0.500" (12.70mm) natančen opis Natural Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 50.00' (15.24m)