H2P0.25CL
TechflexTechflex
H2P0.25CL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H2P0.25CL
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka PVC HEAT SHRINK 1/4" CLEAR 200'
Podatkovni listi: H2P0.25CL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H2P0.25CL
Številka dela H2P0.25CL Proizvajalec Techflex
Opis PVC HEAT SHRINK 1/4" CLEAR 200' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1725 pcs Podatkovni list H2P0.25CL.pdf
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 135°C Serija Shrinkflex
Obnovljena debelina stene - delovna temperatura -35°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 200.0' (61.0m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranji premer - priložen 0.250" (6.35mm)
Notranji premer - obnovljen 0.125" (3.18mm) Lastnosti Fluid Resistant, Fungus Resistant, Self Extinguishing
natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.250" (6.35mm) 2 to 1 Clear 200.0' (61.0m) Barva Clear
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
H2P0.50CL25
H2P0.50CL25
Proizvajalci: Techflex
Opis: PVC HEAT SHRINK 1/2" CLEAR 25'
Na zalogi: 9390 pcs
Prenesi: H2P0.50CL25.pdf
RFQ
H2P0.25CL25
H2P0.25CL25
Proizvajalci: Techflex
Opis: PVC HEAT SHRINK 1/4" CLEAR 25'
Na zalogi: 10567 pcs
Prenesi: H2P0.25CL25.pdf
RFQ
H2P0.38CL25
H2P0.38CL25
Opis: PVC HEAT SHRINK 3/8" CLEAR 25'
Prenesi: H2P0.38CL25.pdf
H2P0.38CL
H2P0.38CL
Opis: PVC HEAT SHRINK 3/8" CLEAR 200'
Prenesi: H2P0.38CL.pdf
H2P-SHF-AA
H2P-SHF-AA
Proizvajalci: JST
Opis: CONN RECEPT HOUSING 2POS NH