MBS1.50SV25
TechflexTechflex
MBS1.50SV25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBS1.50SV25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SILVER PLATED COPPER BRAID 1-1/2
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 416 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 416 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBS1.50SV25
Številka dela MBS1.50SV25 Proizvajalec Techflex
Opis SILVER PLATED COPPER BRAID 1-1/2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 416 pcs Podatkovni list
Žičnica - konča 30 AWG Tip Tubular
Debelina - Velikost, priložena 1.500" (38.10mm, 1 1/2") - Outer Dia
Serija Metal Braid Druga imena 1030-1394
Število prevoznikov 48 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Copper, Silver Plated Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 25.0' (7.62m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Tubular Ground Braid 1.500" (38.10mm, 1 1/2") - Outer Dia X 25.0' (7.62m) 30 AWG
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MBS0.25SV100
MBS0.25SV100
Proizvajalci: Techflex
Opis: SILVER PLATED COPPER BRAID 1/4"
Na zalogi: 357 pcs
Prenesi:
RFQ
MBS1.00SV
MBS1.00SV
Proizvajalci: Techflex
Opis: SILVER PLATED COPPER BRAID 1" SI