PLED75W-042
Thomas Research ProductsThomas Research Products
PLED75W-042 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLED75W-042
Proizvajalec / znamka: Thomas Research Products
Opis izdelka LED DRIVER CV AC/DC 42V 1.79A
Podatkovni listi: 1.PLED75W-042.pdf2.PLED75W-042.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLED75W-042
Številka dela PLED75W-042 Proizvajalec Thomas Research Products
Opis LED DRIVER CV AC/DC 42V 1.79A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2310 pcs Podatkovni list 1.PLED75W-042.pdf2.PLED75W-042.pdf
Utež 1.2 lbs (544.3g) Napetost - izhod 42V
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Voltage Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 5.00" L x 2.32" W x 1.47" H (140.2mm x 58.9mm x 37.3mm)
Serija PLED75W Ocene IP66, NEMA 6
Moč (Watts) 75W delovna temperatura -30°C ~ 65°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 89% Zatemnitev -
natančen opis 1.79A 42V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 1.79A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PLED75W-027
PLED75W-027
Proizvajalci: Thomas Research Products
Opis: LED DRIVER CV AC/DC 27V 2.8A
Na zalogi: 2151 pcs
Prenesi: PLED75W-027.pdf
RFQ
PLED75W-027-C2800-D
PLED75W-027-C2800-D
Opis: LED DRIVER CC AC/DC 9-27V 2.8A
Na zalogi: 2727 pcs
Prenesi: PLED75W-027-C2800-D.pdf
RFQ
PLED75W-042-C1790
PLED75W-042-C1790
Opis: LED DRIVER CC AC/DC 14-42V 1.79A