CUHS10F60,H3F
Toshiba Semiconductor and StorageToshiba Semiconductor and Storage
Toshiba Semiconductor and Storage
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CUHS10F60,H3F
Proizvajalec / znamka: Toshiba Semiconductor and Storage
Opis izdelka SMALL-SIGNAL SCHOTTKY BARRIER DI
Podatkovni listi: CUHS10F60,H3F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CUHS10F60,H3F
Številka dela CUHS10F60,H3F Proizvajalec Toshiba Semiconductor and Storage
Opis SMALL-SIGNAL SCHOTTKY BARRIER DI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 720822 pcs Podatkovni list CUHS10F60,H3F.pdf
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V Paket naprave za dobavitelja US2H
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2-SMD, Flat Lead
Druga imena CUHS10F60H3FCT Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 60V 1A Surface Mount US2H
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 40µA @ 60V Tok - Povprečni popravek (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F 130pF @ 0V, 1MHz