TCR2EN19,LF
pregled izdelka
Številka dela: TCR2EN19,LF
Proizvajalec / znamka: Toshiba Semiconductor and Storage
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.9V 200MA 4SDFN
Podatkovni listi: TCR2EN19,LF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TCR2EN19,LF
Številka dela TCR2EN19,LF Proizvajalec Toshiba Semiconductor and Storage
Opis IC REG LINEAR 1.9V 200MA 4SDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5740 pcs Podatkovni list TCR2EN19,LF.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.9V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-SDFN (0.8x0.8) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 4-XFDFN Exposed Pad PSRR 73dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena TCR2EN19LFDKR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.9V 200mA 4-SDFN (0.8x0.8) Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable